LV | RU | EN

 

E PIERAKSTS pie ārsta

 

Brīvības iela 95, Liepāja
Reģistratūra:
63428796

liepajasmc.vca.lv

Liepajas MC

 

 

 

 

Par veselību arī pilsētā, kurā piedzimst vējš!

Lai saņemtu augsta līmeņa apkalpošanu un profesionālu speciālistu konsultācijas, nav obligāti jābrauc tikai uz Rīgu. Kvalificēta speciālistu komanda, kas strādā VCA poliklīnikā «Liepājas MC», izmantojot jaunākās diagnostikas metodes, pacientiem nodrošina vislabāko un rūpīgāko veselības aprūpi un atveseļošanos.

Inovatīva diagnostika un ārstēšana

Mūsu poliklīnikā pieejami mūsdienīgas diagnostikas iekārtas, kas ļauj veikt padziļinātus izmeklējumus un operatīvi uzsākt ārstēšanu. Mūsu neiroloģijas nodaļa ir viena no attīstītākajām visā Kurzemē. Šeit tiek nodrošināti dažādi diagnostiskie izmeklējumi, izmantojot neirometriju un encefalogrāfiju. Lai atveseļošanās periods pacientiem būtu pēc iespējas īsāks un efektīvāks, piedāvājam iespēju turpināt ārstēšanos dienas stacionārā.

Ausu, kakla un deguna slimību centrs

Pie mums strādā vieni no labākajiem ārstiem savā nozarē. Aizkritusi auss, deguna blakusdobumu iekaisums, netipiskas sāpes vai aizdomīgi veidojumi… Tagad pēc profesionāļu palīdzības nav jāmēro tālais ceļš uz Rīgu. Arī Liepājā ir mūsdienīgs Ausu, kakla un deguna slimību centrs, kurā pieredzes bagāti speciālisti palīdz atgūt veselību pēc iespējas ātrāk.

Izcilība acu slimību ārstēšanā

Pacientu redzei tikai viss labākais! VCA poliklīnikā «Liepājas MC» pieejama arī jaunākā tehnoloģija redzes pārbaudei – optiskā koherences, tomogrāfu (OCT) jeb 3D optiskās koherences tomogrāfija. Mūsu acu ārsti veic saudzīgas, vispusīgas redzes pārbaudes, sarežģītu acu slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Atveseļošanās centrs

Viens no veselības pamatakmeņiem ir harmonisks un atpūties fiziskais ķermenis. Esam gandarīti, ka saviem pacientiem varam piedāvāt sekojošus pakalpojumus. Stiprināt imunitāti vienīgajā sāls istabā Liepājā. Baudīt skābekļa kokteiļus, šarko dušu un daudzus citus labsajūtu uzlabojošus pakalpojumus.