LV | RU | EN

 

E PIERAKSTS pie ārsta

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

Speciālisti


SpeciālistsKab.St.POTCPkSe


Arodveselības un arodslimību ārsti

Andersone Dace 219 2   16.30-18.00   08.00-09.30    


Ārstu medicīniskā komisija

Autovadītājiem 605 6 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  
Komisija šaujamieroču nesāšanas atļaujai 605 6 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  
Obligātā veselības pārbaude 217 2   08.00-11.30   08.00-11.30    


Audiologopēds

Kovaļska Irita 315 3   14.00-18.00   14.00-18.00    


Dermatologs

Semjonova Daina 4
216 2     10.00-18.00
(katra mēneša 3.nedēļa)
08.00-16.00
(katra mēneša 3.nedēļa)
   


Bērnu ķirurgs

Kibaļčičs Jurijs 4 228 2   15.30-16.30 12.00-13.00 16.00-16.45    


Bērnu neirologs

Madre Sarmīte 316 3 14.00-18.00 12.00-15.00 14.00-18.00  12.00-15.00 13.00-16.00(maksas)  


Ergoterapeiti

Bērziņa Indra 318 3 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  


Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

 1 318 3 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-16.00  


Fizioterapeiti

Rāte Daiga 303 3 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  
Svile Līga, T.:26033387 2 506 5 17.00-20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 17.00-20.30  


Gastroenterologs

Linda Erne 4 216 2 15,00-18.00          


Ginekologi

Kovaļenko Larisa, T.:29437279; 28870700 2 226 2   08.00-17.00   08.00-15.00    
Krivenčenko Ilona, T.:29438071 2 226 2 15.00-18.00   15.00-18.00      
Romāne Inguna T.:29465624 
105 1 15.00-18.00 (mēneša I un III pirmdienā) 09.00-12.00   09.00-12.00    
Zarembina Rita, T.:29404665 2 210 2 08.00-16.00   08.00-16.00   08.00-16.00  


Kardiologi

Vīksna Guna, T.:63428796 2 107 1 09.00-13.00   09.00-13.00      


Ķirurgi

Gereloviča Helēna 228 2   08.30-14.30   08.30-10.30 11.00-15.30  
Kaju Olevs (2x mēnesī) 228 2       10.00-16.00    
Logina Laura/ plastiskā ķirurģija, T.:291170092 117 1   14.00-17.00        
Tens Vladimirs 228 2 11:20-13:00   15.00-17.00 11.20-13.00    
Putniņa Baiba 228 2         13.00-17.00 ( 2xmēnesī )  


Masāžas kabinets

  103
303
318
1
3
08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-16.00  


Narkologs

Brūdere Linda 216 2   15.30-17.00        


Neirologi

Lukjančiks Vadims
117 1 12.00-15.00          
Madre Sarmīte 2 316 3 14.00-18.00 12.00-15.00 14.00-18.00 12.00-15.00 13.00-16.00(maksas)   


Neiroķirurgs

Mikijanskis Raimonds
(1xmēnesī)
tikai pēc iepriekšēja pieraksta
228 2           09.00-18.00


Oftalmologi

Guļajeva Jeļena 4 110 1 08.30-14.30 12.00-18.00 08.30-14.30 13.00-18.00 08.30-14.30  


Otolaringologi

Bernšteina Inese 109 1 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 13.00-16.00    
Gardovska Ingrīda 109 1 11.00-14.00 12.00-15.00 11.00-14.00 08.00-12.00 08.30-12.00  
Svolaks Ādolfs 109 1 14.00-18.00 11.00-14.00   11.00-14.00 10.00-14.00   


Pēdu aprūpes kabinets

Gurecka Cigute T.29493495 2 106 1 10.00-12.00 14.00-16.00 14.00-16.00 10.00-12.00    


Procedūru un vakcinācijas kabinets

  227 2 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-16.00  


Fizikālas un Rehabilitācijas medicīnas ārsts

Pērkons Pēteris 216 2         09.00-13.00
(katru otro piektdienu)
 


Traumatologi - ortopēdi

Ārgalis Uldis, T.:63428796 2 116 1   14.00-20.00   16.00-20.00    
Mertens Agris, T.:63428798 2 117 1     16.00-20.00 14.00-20.00    
Vigulis Vilnis, T.:63428797 2 116 1 14.00-20.00   16.00-20.00      


1 - bērniem pieejams par valsts finansējumu

2 - privātprakse

3 - konsultē jaunietes

4 - tikai maksas pakalpojumi

Diagnostika un ārstēšana
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe


Asinsspiediena monitorēšana (24 h)

  230 2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 09.00-16.00  


Dienas stacionārs

    4 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00


Doplerogrāfija

Šorins Dmitrijs 111 1       11.00-18.00  08.00-13.00  


Ehokardiogrāfija

Stoma Margarita 218 2 09.30-13.00 09.30-13.00 09.30-13.00 09.30-13.00    


Elektroencefalogrāfija

Smiļģe Aīda 316 3 10.00-12.00    10.00-12.00      


Elektrokardiogrāfija (EKG)

  230 2 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 09.00-16.00  


Elektromiogrāfija, neiromiogrāfija

Strazda Dace 301 3   15.30-18.00        


Endoskopija

Gulbe Anna 508 5     09.00-12.00   08.00-11.20  
Tens Vladimirs 508 5 11:30-14.00     08.20-11.00    


Holtera monitorēšana

Stoma Margarita 218 2 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00  


Hronisku obstruktīvu plaušu slimību kabinets

Kristons Mārcis 230 2         15.00-18.00  


Kolonoskopija

Tens Vladimirs 508 5 09:00-11:00     13.00-15.00    


Neirometrija

  217 2   12.30-15.30        


Neiromiogrāfija

Strazda Dace 306 3   15.30-18.00        


Osteodensitometrija (DEXA)

Andersone Dace 219 2 14.00-17.00 13.00-16.00 14.00-17.00 13.00-15.00 14.00-17.00  


Rentgenogrāfija

Ambulte Inguna 124 1   09.00-18.00 09.00-18.00      
Vigule Inga 124 1 09.00-18.00     09.00-18.00 09.00-16.00  


Transezofagialā ehokardiogrāfija

Stoma Margarita 218 2 09.00-09.30 09.00-09.30 09.00-09.30 09.00-09.30    


Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

Vasjutenko Margarita 1 111 1 16.00-17.00          


Veloergometrija

Prince Elita
(1x mēnesī pēc iepriekšēja pieraksta)
230 2       12.00-18.00    

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - privātprakse

3 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG

Ģimenes ārsti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe


Ģimenes ārstu prakses

Ceika Vija, T.63420606 207 2 14.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-13.00 09.00-11.00  
Francisti Vera, T.63427692 313 3 08.00-12.00 14.00-19.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-11.00  
Juzupa Ludmila, T.63480052 203 2 14.00-19.00 08.00-13.00 13.00-17.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
Komarova Alevtina, T.26423417 503
504
5 14.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00 10.00-14.00 08.30-12.30  
Komarovs Aleksandrs, T.29736443 211 2 14.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
Mockus Aļģirds, T.25927696 201 2 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00 12.00-17.00 08.00-13.00  
Ozoliņa Mudīte T.:26522430 231 2 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 11.00-16.00 08.00-13.00  
Petrovs Pēteris, T.29583035 209 2 08.00-13.00 12.00-17.00 08.00-12.30 09.00-13.00 08.00-12.00  
Rudzīte-Rjabceva Justīne T.25145220 220
221
222
2 09.00-14.00 09.00-13.00 09.00-13.00 14.00-19.00 11.00-13.00  
Rutkovska Diana T. 29896394, 22307740 205 2 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00 10.00-14.00 09.00-13.00  
Ševčuka Olita, T.25911551 214 2 09.00-13.00 13.00-19.00 08.00-13.00 11.00-15.00 09.00-13.00  
Atveseļošanās centrs
 Kab.St.POTCPkSe


Atveseļošanas centrs

Ārstnieciskā vingrošana pieaugušajiem un bērniem 1 301 3 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-16.00  
Ūdensdziedniec ība (šarko duša, zemūdens mazāža) 1 103 1 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-16.00  
Dūņu, aļģu aplikācijas 1 103 1 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-16.00  
Sāls istaba 1 103 1 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-16.00  
Masāža 1 103
303
1
3
08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-16.00  
Krio masāža 1 103 1 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-18.00 08.30-16.00  
Skābekļa kokteilis   4 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-16.00  

1 - tikai ar iepriekšēju pierakstu